Gorące Newsy!

RAFAKO ZAGRA W II LIDZE!

Najświeższe i znakomite wieści dotarły do Nas z Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
KS AZS RAFAKO Racibórz nadal będzie występować na drugoligowych parkietach!

http://www.pzps.pl/Decyzje-Zarzadu-PZPS-dotyczace-rozgrywek-I-i-II-lig-kobiet-i-mezczyzn-w-sezonie-20142015.html

 

 

Sukces Karola Galińskiego z zespołem AGH Kraków

Zespół z Krakowa zapewnił sobie udział w Akademickich Mistrzostwach Europy zdobywając w ubiegłym roku Akademickie Mistrzostwo Polski.
Turniej rozgrywany był w Rotterdamie od 2 do 8 sierpnia.

Otwarty trening kwalifikacyjny już 5 lipca!

Zarząd Klubu Sportowego AZS Rafako Racibórz organizuje otwarty trening naborowy, który odbędzie się 5 lipca (sobota) w Arenie Rafako.

AZS poległ w Cieszynie

Siatkarze Radosława Gorskiego przegrali mecz z Jastrzębskim Węglem.
Z Cieszyna wywieźliśmy jeden punkt, choć mieliśmy dużą szansę na komplet punktów.

 

Trzecia porażka seniorów

Siatkarze KS AZS RAFAKO Racibórz po trzech kolejkach mają na koncie trzy porażki i zaledwie jeden punkt.

Rafakowcy pokonani

KS AZS RAFAKO Racibórz sezon rozpoczął od porażki 3:0 z rybnickiem Volleyem

Mecz seniorów zagramy w Rudniku

Drużyna drugoligowa Klubu Siatkarskiego AZS Rafako Racibórz zaprasza wszystkich sympatyków piłki siatkowej na mecz o mistrzostwo II ligi  z drużyną UKS Strzelce Opolskie, który odbędzie się w najbliższą sobotę  18.10.2014 roku o godz. 17 na Hali Sportowej w Rudniku.

Wstęp wolny

Raciborski AZS wywalczył komplet punktów

W sobotę w Arenie Rafako raciborski zespół podejmował drużynę Winner Czechowice-Dziedzice. Goście wygrali pierwszą partię, ale to AZS zapisał na swoje konto 3 punkty.

Terminarz

 

 

 

 


Mecze KS AZS RAFAKO Racibórz w sezonie 14/15


http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2014-2015/ii-liga-mezczyzn/grupa-5/runda-zasadnicza

I Runda

I TERMIN
27.09.2014

1. TKS Tychy    x    SK JSW KOKS Radlin       
2. TS Volley Rybnik     x    KS AZS Rafako Racibórz
3. TKKF Czarni Katowice    x    Juve Wakmet Głuchołazy      
4. AZS Politechnika Opolska     x    MTS Winner Czechowice Dziedzice      
5. UKS Strzelce Opolskie    x    Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II       

II TERMIN
04.10.2014

6    SK JSW KOKS Radlin     x    Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II       
7    MTS Winner Czechowice Dziedzice    x    UKS Strzelce Opolskie      
8    Juve Wakmet Głuchołazy    x    AZS Politechnika Opolska       
9    KS AZS Rafako Racibórz x    TKKF Czarni Katowice      
10    TKS Tychy    x    TS Volley Rybnik     


III TERMIN
11.10.2014

11    TS Volley Rybnik     x    SK JSW KOKS Radlin       
12    TKKF Czarni Katowice    x    TKS Tychy      
13    AZS Politechnika Opolska     x   KS AZS Rafako Racibórz
14    UKS Strzelce Opolskie    x    Juve Wakmet Głuchołazy      
15    Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II     x    MTS Winner Czechowice Dziedzice     


IV TERMIN 
18.10.2014

16    SK JSW KOKS Radlin     x    MTS Winner Czechowice Dziedzice      
17    Juve Wakmet Głuchołazy    x    Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II       
18  KS AZS Rafako Racibórz x    UKS Strzelce Opolskie      
19    TKS Tychy    x    AZS Politechnika Opolska       
20    TS Volley Rybnik     x    TKKF Czarni Katowice


V TERMIN
25.10.2014

21    TKKF Czarni Katowice    x    SK JSW KOKS Radlin       
22    AZS Politechnika Opolska     x    TS Volley Rybnik       
23    UKS Strzelce Opolskie    x    TKS Tychy      
24    Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II     x    KS AZS Rafako Racibórz
25    MTS Winner Czechowice Dziedzice    x    Juve Wakmet Głuchołazy


VI TERMIN   
08.11.2014

26    SK JSW KOKS Radlin     x    Juve Wakmet Głuchołazy      
27    KS AZS Rafako Racibórz x    MTS Winner Czechowice Dziedzice      
28    TKS Tychy    x    Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II       
29    TS Volley Rybnik     x    UKS Strzelce Opolskie      
30    TKKF Czarni Katowice    x    AZS Politechnika Opolska


VII TERMIN   
15.11.2014

31    AZS Politechnika Opolska     x    SK JSW KOKS Radlin       
32    UKS Strzelce Opolskie    x    TKKF Czarni Katowice      
33    Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II     x    TS Volley Rybnik       
34    MTS Winner Czechowice Dziedzice    x    TKS Tychy      
35    Juve Wakmet Głuchołazy    x    KS AZS Rafako Racibórz



VIII TERMIN   
22.11.2014

36    SK JSW KOKS Radlin     x    KS AZS Rafako Racibórz
37    TKS Tychy    x    Juve Wakmet Głuchołazy      
38    TS Volley Rybnik     x    MTS Winner Czechowice Dziedzice      
39    TKKF Czarni Katowice    x    Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II       
40    AZS Politechnika Opolska     x    UKS Strzelce Opolskie     


IX TERMIN  
29.11.2014

41    UKS Strzelce Opolskie    x    SK JSW KOKS Radlin       
42    Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II     x    AZS Politechnika Opolska       
43    MTS Winner Czechowice Dziedzice    x    TKKF Czarni Katowice      
44    Juve Wakmet Głuchołazy    x    TS Volley Rybnik       
45    KS AZS Rafako Racibórz x    TKS Tychy     


Raciborski AZS wywalczył komplet punktów

W sobotę w Arenie Rafako raciborski zespół podejmował drużynę Winner Czechowice-Dziedzice. Goście wygrali pierwszą partię, ale to AZS zapisał na swoje konto 3 punkty.

AZS poległ w Cieszynie

Siatkarze Radosława Gorskiego przegrali mecz z Jastrzębskim Węglem.
Z Cieszyna wywieźliśmy jeden punkt, choć mieliśmy dużą szansę na komplet punktów.

 

Komplet punktów w meczu ze Strzelcami

Siatkarze Radosława Gorskiego wygrali pierwszy mecz w sezonie. Trzy cenne punkty pozwoliły odbić się nam od dna tabeli.

Mecz seniorów zagramy w Rudniku

Drużyna drugoligowa Klubu Siatkarskiego AZS Rafako Racibórz zaprasza wszystkich sympatyków piłki siatkowej na mecz o mistrzostwo II ligi  z drużyną UKS Strzelce Opolskie, który odbędzie się w najbliższą sobotę  18.10.2014 roku o godz. 17 na Hali Sportowej w Rudniku.

Wstęp wolny

Strona 1 z 4

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Hosting zapewnia:

 

GameBit.pl Serwery VPS

Odsłon : 35829